Tekne Taşıma Hizmetlerinde Kalitenin Adresi

Teknelerin farklı bir bölgeye taşınması için tekne taşıma hizmetlerinin alınması gerekir. Elbette bu hizmetler için de profesyonel bir şekilde hizmet sunan firmalara ihtiyaç duyulmaktadır. Uzun yıllardır tekne taşımacılığı konusunda çalışmalarına devam eden firmamız 7/24 bu taleplerinizi de karşılamaya devam ediyor. Aynı zamanda tekne nakliyat hizmetleri için günün herhangi bir saatinde bizi arayarak kaliteli ve uygun fiyatlı çözümlere ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Tekne Taşıma

Tekne taşıma konusunda firmamıza bugüne kadar binlerce talep ulaşmıştır. Bununla beraber bot taşıma, motoryat taşıma, taka taşıma, balıkçı teknesi taşıma ve diğer tüm deniz araçları için de firmamıza ulaşmanız yeterlidir. %100 müşteri memnuniyetini sağlarken güvenilir ve sorunsuz taşımacılıkta sektörün lider kurumlarından biri olmanın mutluluğunu yaşamaya devam ediyoruz.

Yılların tecrübesini siz değerli müşterilerimizle paylaşırken Ege ve Akdeniz bölgeleri başta olmak üzere Karadeniz ve Marmara gibi kıyı bölgelerinde tekne taşımacılığı sürecini başarılı bir şekilde yönetiyoruz. Araç filomuz her türlü teknenin taşınabilmesini sağlar. Taka, motoryat, bot veya dilediğiniz tüm tekneleri ulaştırılması gereken bölgelere aktarabiliyoruz. Üstelik 81 ilden her ilçeye ve beldeye taşımacılık konusunda sunduğumuz hizmetler devam etmektedir.

Güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarımız, çağrı merkezimize ulaşan talepleri anında değerlendirmektedir. Bu sayede teknenin taşınacağı bölgeye hızlıca ulaşan ekiplerimiz, en son teknolojilerle hazırlanan araç filosuyla destek olmaktadır. O halde daha fazla vakit kaybetmeden bizimle dilediğiniz her bölgeden iletişime geçebilirsiniz.